Top

Laser na hali produkcyjnej

Potrzebujesz oznakować większe ilości małych elementów? Możemy polecić niektóre z naszych standardowych rozwiązań lub zaoferować specjalne stanowisko laserowe zgodnie z Twoimi wymaganiami i dostarczyć podobne rozwiązanie, jak pokazano na zdjęciach.

Ta maszyna miała pracować w zakurzonym obiekcie a temperatura dochodzi latem do 40 ° C. Klient wymagał specjalnego narzędzia do załadunku, a także komponentów zapewniających bezpieczeństwo operatora. Cała maszyna musi być zgodna z obowiązującymi normami i prawem w UE / CZ.


100% ochrona źródła lasera

Obudowa utrzymuje źródło lasera w hermetycznie zamkniętej osłonie ochronnej. Żaden pył nie może dostać się do lasera. Jedyną dostępną przestrzenią jest strefa ładunkowa, która jest chroniona przez automatycznie otwierane drzwi z optyczną barierą bezpieczeństwa. Laser jest przechowywany w oddzielnej klimatyzowanej szafce ze stałą temperaturą.

Takie miejsce pracy jest w pełni zgodne ze wszystkimi przepisami i normami bezpieczeństwa. Zawiera elementy zabezpieczające, automatycznie zamykające się drzwi, a także oś Z, aby uzyskać prawidłową odległość ogniskowania.


Potrzebujesz czegoś innego?

Przygotujemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie