Top

Mamy doświadczenie

Trwałe  oznakowanie jest jednym z najczęściej spotykanych wymagań w praktyce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć klientowi nie tylko odpowiednią technologię, ale również produkt do precyzyjnego załadunku etykiet.

Można zalecić kilka odpowiednich metod znakowania etykiet z różnych materiałów. W zależności od materiału, częstotliwości zmiany zaznaczonych danych, ilości znaków w linii itp. Istnieje możliwość zastosowania systemu mikroudarowego, laserowego lub konwencjonalnego tłoczenia maszynowego.


Jak to działa

Automatyczny podajnik etykiet z głowicą znakującą ADP5090 to profesjonalne rozwiązanie na najwyższym poziomie. Podajnik składa się z magazynu i ładowarki pneumatycznej. Do prostego znakowania za pomocą zwykłej mikroudarowej maszyny stołowej można dostarczyć precyzyjne gniazdo ładowania jako opcjonalne akcesorium. To narzędzie sprawia, że wszystkie operacje (ładowanie, mocowanie) są łatwe i bezpieczne.

Dość często etykiety muszą być powlekane lub zabezpieczane w inny sposób w ramach obróbki powierzchni. Na przykład, jeśli szczegółowa, delikatna grafika powinna pozostać perfekcyjna po cynkowaniu, zagwarantujemy to za pomocą znacznika VIBRO4. Cynk będzie przyklejał się do zaznaczonych linii i wokół nich, i będą one wystawać z powierzchni jak wytłaczanie. Wyróżniona w ten sposób grafika jest doskonale czytelna.


Potrzebujesz czegoś innego?

Przygotujemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie