Top

UBI Basic

Kompletne samodzielne stanowisko gotowe do pracy.

Małe wymiary, kompletne wyposażenie wraz z zasilaczem i innymi opcjami tworzą całkowicie oddzielne stanowisko pracy lasera. Laser do znakowania i grawerowania jest już wbudowany w obudowę. Urządzenie nadaje się do natychmiastowego użycia i jest zaklasyfikowane do urządzeń laserowych klasy 1. Głowica lasera jest wyposażona w elektromechaniczną przesłonę wiązki zgodną z SIL3. Osłona lasera składa się ze szkła ochronnego z filtrem laserowym 1064 nm z certyfikatem CE. Szyba ochronna z trzech stron umożliwia oglądanie oznaczeń wewnątrz pod dowolnym kątem. Drzwi otwierane ręczne wyposażone w zamek bezpieczeństwa. Stanowisko pracy wyposażone jest w podstawę z elektrycznym podnośnikiem.

 


Masz więcej opcji

Atrakcyjny design, dobra wydajność, przeznaczony do małych sztuk w małych seriach. Idealny do postawienia na biurku w biurze do oznaczania etykiet produkcyjnych, narzędzi lub niedużych elementów. Polecamy go również do sklepów z towarami przeznaczonymi do personalizacji, takimi jak biżuteria, pamiątki, upominki… Maksymalna waga jednej sztuki to 5 kg.

Źródło lasera nadaje się do znakowania wszystkich rodzajów metali, w tym metali szlachetnych, niektórych tworzyw sztucznych, ceramiki, hebanu itp.

Oprogramowanie sterujące EuGenius to przyjazny dla użytkownika program do tworzenia prostych grafik i złożonych elementów.

Dodatkowe wyposażenie to: mikrooś obrotowa, wykrywacz etykiet metalowych, narzędzie do etykietowania, odciąg oparów, Profinet, Profibus, Ethernet IP.


Parametry techniczne

Wymiary

670 x 440 x 705mm

Pola załadowcze

340 x 550mm

PC potrzebne

Tak (nie jest częścią dostawy)

Maksymalna wysokość oznaczanego elementu

Zależna od soczewki (zobacz w karcie technicznej)