Top
Przykładowe oznakowanie skóry | Automator

Oznakowanie skóry

Wejdź na rynek ze swoim produktem wykonanym ze skóry naturalnej! Ale najpierw ją estetycznie i trwale oznakuj – nanieś logo lub inną grafikę związaną z Twoją marką. Znakowanie skóry ma tysiącletnią tradycję i nadal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Skóra to materiał niezwykle szlachetny, wprost stworzony do wykonywania produktów z półki premium, takich jak ekskluzywne torebki, portfele, paski, odzież, meble, oprawy skórzane do notesów i kalendarzy czy detale dekoracyjne.

Estetycznie wygrawerowane logo na produkcie skórzanym dodaje mu uroku, doskonale go personalizuje, budując przy tym aurę towaru luksusowego. Niezależnie od tego, czy chcesz znakować skórę dla lepszego efektu wizualnego, podniesienia atrakcyjności i dekoracyjności produktu czy dostarczenia użytkownikowi prostej informacji, pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.


Jak wygląda znakowana skóra? Urządzenia Automator

Łatwiejsze tłoczenie, wydajny laser

W przypadku produktów wykonanych ze skóry, idealne jest tłoczenie na gorąco – kolorowe lub po prostu nadruk na materiale. W zależności od rodzaju i wytrzymałości skóry temperatura hot-stampingu wynosi około 150°C – 180°C. Technologia znakowania na gorąco jest szczególnie polecana do nanoszenia na skórę powtarzalnego tekstu lub logotypu. W przypadku bardziej skomplikowanych grafik lub numerów seryjnych, bardziej wskazany jest laser.  Laserografika czyli grawer na skórze pozwala na osiągnięcie bardzo estetycznego, precyzyjnego efektu oraz uzyskanie kontrolowanej gradacji koloru. Grawerowanie laserowe skóry wykonuje się poprzez spalenie.


Poznaj najnowszą, niezawodną znakowarkę przenośną - mobilny laser COLIBRI

X