Top
Przykładowe znakowanie laserowe | Automator

Znakowanie laserowe jest profesjonalne

Znakowanie laserowe jest bardzo elastycznym i profesjonalnym sposobem trwałego znakowania niemal każdego materiału. Ślad znakowania jest wykonywany bezpośrednio na materiale i nie można go usunąć, dopóki oznaczona część nie zostanie w jakiś sposób fizycznie uszkodzona. Jednocześnie sama metoda nanoszenia oznaczeń za pomocą lasera jest niezwykle delikatna dla materiału i nie niesie ze sobą ryzyka jego uszkodzenia.

Decydując się na znakowarki laserowe, Twój produkt zyskuje wyższą jakość. Odróżniasz się od konkurencji, ułatwiasz identyfikowalność, a także przestrzegasz obowiązującego prawa. Znakowanie laserowe jest bardzo powszechną i jedną z częściej wybieranych technologii. Składa się na to wiele czynników, m.in. względy finansowe. Stawiając na grawerowanie i znakowanie laserowe możesz minimalizować koszty tego procesu m.in. dzięki temu, że nie są potrzebne do niego żadne dodatkowe materiały eksploatacyjne.

Technologia znakowania laserem z powodzeniem zastępuje druk atramentowy oraz etykietowanie. Naniesione symbole są bardzo czytelne (zarówno dla ludzi, jak i maszyn) i gwarantują najwyższy poziom estetyki.


Grawerowanie metalu urządzeniami produkowanymi przez Automator

Najpierw znakowanie próbne

Zanim zaproponujemy odpowiedni system laserowy, jesteśmy gotowi dostarczyć Ci kilka oznaczonych próbek. Możesz wysłać nam kilka części lub elementów (minimum trzy sztuki), na których docelowo zamierzasz nanosić oznaczenia za pomocą lasera. Wykonamy dla Ciebie próbę, byś mógł ocenić wyniki i na tej podstawie podjąć decyzję, czy sposób oznakowania spełnia Twoje oczekiwania.

Prócz podpowiedzi dotyczących rekomendowanego urządzenia, otrzymasz także szczegółowe informacje na temat sposobu jego działania. Zaprezentujemy Ci również interfejs potrzebny do jego obsługi. Dostarczymy także wszelkie niezbędne akcesoria do laserów, takie jak standaryzowane stanowiska pracy, odciągi, stoły przesuwne itp. Bez względu na to, czy interesuje Cię laserowe znakowanie przemysłowe na linii produkcyjnej (znakowanie laserem serii produktów) czy laserowe znakowanie pojedynczych sztuk – doradzimy Ci odpowiednie znakowarki laserowe do metalu, do plastiku, do szkła, do drewna, do tektury i innych materiałów.Potrzebujesz pomocy?

Poznaj najnowszą, niezawodną znakowarkę przenośną - mobilny laser COLIBRI

X