Top
Przykładowe elementy oznakowane po obwodzie | Automator

Znakowanie w ciągu jednej sekundy

Maszyny do znakowania na obwodzie są zaprojektowane tak, aby zapewnić szybkie i głębokie znakowanie części cylindrycznych po łuku oraz na całym obwodzie (także 360 stopni). Dodatkowo pozwalają na umieszczanie symboli, znaków i innych treści (nawet na przedmiotach o niewielkiej średnicy) w taki sposób, by oznakowanie nie zostało zniekształcone przez krzywiznę znakowanej powierzchni. Możliwe jest znakowanie zarówno części wydrążonych, jak i pełnych.

Nasze maszyny polecamy do znakowania rur, kształtek, prętów stalowych i prętów sześciokątnych, tarcz hamulcowych itp. Rolling to najszybsza technologia, w której nawet długi ciąg liter można nanieść na konkretny materiał już w ciągu sekundy.


Jak wygląda znakowanie po obwodzie? | Automator

Do wszelkiego rodzaju części

Dzięki konstrukcji urządzeń Automator, każdy znak, symbol czy numer, jaki znajdzie się na elemencie w cylindrycznym kształcie, będzie miał określoną, bardzo precyzyjnie określoną głębokość. W niektórych modelach zainstalowano pneumatyczny docisk dolny. Oprócz maszyn elektro-pneumatycznych dostarczamy również wersje ręczne i elektryczne bez docisku, które są doskonałe do znakowania mniejszych części.

Maszyny do znakowania obwodowego wykorzystują te same akcesoria, co maszyny udarowe. Należą do nich te same typy uchwytów, głowice numerujące i pomocnicze wsporniki, które służą do ustawiania części cylindrycznych we właściwej pozycji bezpośrednio pod głowicą znakującą. Wszystkie maszyny są solidne i przeznaczone bezpośrednio do produkcji.


Nasze realizacje


Potrzebujesz pomocy?

Poznaj najnowszą, niezawodną znakowarkę przenośną - mobilny laser COLIBRI

X