Top
Automator Marking Systems | Trwałe znakowanie produktów | Biuro w Bydgoszczy

Lider znakowania przemysłowego

Automator Polska sp. z o.o. działa jako spółka zależna Automator Marking Systems SrL – największego na świecie producenta maszyn i urządzeń do nanoszenia na produkty logotypów, kodów kreskowych,  tekstów, numerów i innych oznaczeń, służących identyfikacji i śledzeniu stanów magazynowych, a także pełniących funkcję informacyjno-promocyjną. Poprzez nasze spółki zależne należące do Grupy oraz sieć dystrybutorów, obsługujemy Klientów pochodzącym ze wszystkich regionów Europy  Środkowej i Wschodniej, dostarczając im nowoczesne technologie oraz systemy bezpośrednio od sprawdzonego i wiarygodnego producenta.

Jesteśmy dostawcą kompleksowego produktu, z którego korzystają na co dzień zarówno małe firmy, jak i międzynarodowe koncerny. ​Służymy doradztwem i konsultacjami, przygotowujemy i dostarczamy rozwiązania „pod klucz” oraz pozostajemy w kontakcie z Klientem zarówno w trakcie realizacji projektu, ale także po jego zakończeniu. Budujemy relacje z naszymi Klientami na wzajemnym zaufaniu i rzetelności.

Zrealizowaliśmy do tej pory wiele skomplikowanych projektów – dostarczyliśmy zarówno pojedyncze znakowarki, jak też dedykowane, rozbudowane stanowiska, które pomagają Klientom nanosić oznakowania w sposób trwały, zautomatyzowany, powtarzalny oraz masowy. Dajemy możliwość doboru technologii znakowania m.in.:

  • do rodzaju materiału, z jakiego wykonana jest powierzchnia znakowanych elementów,
  • do wielkości tych elementów oraz ich ogólnej liczby,
  • planowanej częstotliwości zmian znakowania,
  • docelowego efektu, jaki Klient chce osiągnąć.

Oferujemy m.in. nowoczesne i sprawdzone technologie do znakowania laserowego, różnego rodzaju grawerki, maszyny do tłoczenia termicznego (na gorąco), prasy, urządzenia do znakowania obwodowego oraz urządzenia do znakowania mikropunktowego.

 Wszystko zaczęło się w Mediolanie

Naszą misją jest projektowanie, produkcja i sprzedaż maszyn i systemów do znakowania, grawerowania, stemplowania, identyfikacji, kodyfikacji, śledzenia i ozdabiania wszelkiego rodzaju produktów o dowolnej powierzchni. Dzięki naszym urządzeniom Klienci mogą wzmacniać wartość swojego produktu, czyniąc go identyfikowalnym, łatwym w zarządzaniu w łańcuchu dostaw oraz jasno komunikującym markę i jej przesłanie.

Firma Automator została założona w 1940 roku przez Maurizio Barcilona. Wówczas powstała najstarsza, nieskomputeryzowana technologia znakowania uderzeniowego. Kolejne lata przyniosły rozwój innych, nieskomputeryzowanych technologii, m.in. tłoczenia na gorąco, tłoczenia na prasach i grawerowania. Punktem zwrotnym w historii firmy był rok 1985, w którym narodziły się pierwsze systemy do znakowania laserowego.

Przez 80 lat swojej obecności na rynku Automator stał się liderem w zakresie znakowania przemysłowego.  Obecnie jest nie tylko producentem oraz dostawcą niezawodnych i innowacyjnych maszyn. Jest także prekursorem i wynalazcą wielu nowych technologii, co potwierdza pasję do branży i chęć pozostania przez cały czas w światowej czołówce.

Ponad 8 dekad doświadczeń w obszarze znakowania to:

  • 24 000 zadowolonych Klientów z całego świata,
  • 150 390 dostarczonych i zainstalowanych maszyn,
  • 7 różnych technologii znakowania dla różnych zastosowań i powierzchni
  • 70 różnych urządzeń pozwalających spełnić wszystkie potrzeby w zakresie znakowania przemysłowego,

Dowiedz się więcej o Automator Marking System Srl na www.automator.com.