Top

Automator Polska sp. z o.o. działa jako spółka zależna Automator International SrL – największego na świecie producenta maszyn i urządzeń do trwałego znakowania. Poprzez nasze spółki zależne i dystrybutorów dostarczamy również maszyny do znakowania do wszystkich regionów Europy  Środkowej i Wschodniej.

Jesteśmy dostawcą kompleksowego produktu, co oznacza, że ​​służymy również doradztwem i konsultacjami, przygotowujemy i dostarczamy rozwiązanie pod klucz oraz pozostajemy w kontakcie z klientem nie tylko w trakcie realizacji projektu, ale także po jego zakończeniu. Budujemy relacje z naszymi klientami na wzajemnym zaufaniu i rzetelności.

 


Adam Sobota

CEO

Wszystko zaczęło się w Mediolanie

W 1940 roku Maurizio Barcilon stworzył Automator – maszynę do trwałego znakowania przemysłowego. Automator od 80 lat produkuje i dostarcza maszyny do trwałego znakowania części i produktów. Co ta rocznica oznacza dla samej firmy, jakie korzyści oznacza dla klientów i jakie są wizje na przyszłość?

80 lat działalności w liczbach: ponad 15 000 klientów, 120 000 zainstalowanych maszyn, 240 różnych branż, a wszystko to w ponad 90 krajach na całym świecie! Dowiedz się więcej o Automatorze na oficjalnej stronie www.automator.com.

Więcej o historii i rocznicach.

Jako część Automator International jesteśmy bezpośrednio połączeni z głównym producentem we Włoszech – dzięki czemu jesteśmy w stanie natychmiast spełnić wszelkie nietypowe wymagania. Automator posiada szeroką sieć dystrybutorów na całym świecie, więc nie ma problemu z zapewnieniem tej samej jakości i warunków w każdym kraju dla tego samego klienta.