Top

Automatyczne znakowanie laserowe

Dla klienta zajmującego się produkcją części samochodowych dostarczyliśmy kompletne miejsce pracy w ramach procesu produkcyjnego. Jest to w pełni automatyczne urządzenie z programowalnym trybem pracy, kontrolą optyczną przed i po znakowaniu.

Podstawowym wymaganiem klienta była automatyzacja: kontrola wizualna za pomocą kamery, synchronizacja z cyklem roboczym produkcji aby zachować precyzyjny czas znakowania i czytelność.

To urządzenie działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.


To samo rozwiązanie dla różnych krajów

Łatwa obsługa i szybka zmiana parametrów do kolejnego znakowania to główne zalety tego urządzenia. Z bazy danych, która zawiera wszystkie parametry znakowania, możesz wybrać i ustawić te, których potrzebujesz. Operator maszyny skanuje kod kreskowy z rysunku. Pobierane są prawidłowe parametry, a całe urządzenie ustawiane jest automatycznie (np. długość ogniskowania, kontrola kamery i własne znakowanie laserowe). Operator może umieścić dowolną część w obszarze roboczym bez żadnych mechanicznych lub innych ustawień. Cykl roboczy jest ustawiony na 4 sekundy na 1 sztukę.

Dostarczyliśmy prawie to samo urządzenie do innej fabryki w Bośni i Hercegowinie za pośrednictwem naszej spółki zależnej w Słowenii. To dobry przykład, dlaczego warto wybrać firmę Automator CEE. Dostarczamy kompletne dostawy dla międzynarodowych firm działających w różnych krajach Europy Środkowej i Wschodniej.


Potrzebujesz czegoś innego?

Przygotujemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie