Top
Stanowisko znakujące - laserowe znakowanie na lini produkcyjnej | Automator

Automatyczne znakowanie laserowe

Dla Klienta zajmującego się produkcją części samochodowych dostarczyliśmy kompletne miejsce pracy w ramach procesu produkcyjnego. Jest to w pełni automatyczne urządzenie z programowalnym trybem pracy, kontrolą optyczną przed i po znakowaniu.

Podstawowym wymaganiem Klienta była automatyzacja: kontrola wizualna za pomocą kamery oraz synchronizacja z cyklem roboczym produkcji, pozwalająca zachować precyzyjny czas znakowania i czytelność.

To urządzenie działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.


Innowacyjne znakowarki przemysłowe | Automator

To samo rozwiązanie dla różnych krajów

Łatwa obsługa i szybka zmiana parametrów do kolejnego znakowania to główne zalety tego urządzenia. Z bazy danych, która zawiera wszystkie parametry znakowania, Klient może wybrać i ustawić te, których potrzebuje. Operator maszyny skanuje kod kreskowy z rysunku. Pobierane są prawidłowe parametry, a całe urządzenie ustawiane jest automatycznie (np. długość ogniskowania, kontrola kamery i własne znakowanie laserowe). Operator może umieścić dowolną część w obszarze roboczym bez żadnych mechanicznych lub innych ustawień. Cykl roboczy jest ustawiony na 4 sekundy na 1 sztukę.

Podobne urządzenie dostarczyliśmy także do innej fabryki w działającej w Bośni i Hercegowinie.


Potrzebujesz czegoś innego?

Przygotujemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie

Poznaj najnowszą, niezawodną znakowarkę przenośną - mobilny laser COLIBRI

X