Top

Znakowanie w ciągu jednej sekundy

Maszyny do znakowania na obwodzie są zaprojektowane tak, aby zapewnić szybkie i głębokie znakowanie części cylindrycznych na całym obwodzie. Możliwe jest znakowanie zarówno części wydrążonych, jak i pełnych.

Nasze maszyny polecamy do znakowania rur, kształtek, prętów stalowych i prętów sześciokątnych, tarcz hamulcowych itp. Rolling to najszybsza technologia, w której nawet długi ciąg liter można oznaczyć w ciągu sekundy.


Do wszelkiego rodzaju części

Dzięki konstrukcji maszyn zadana głębokość jest utrzymywana bardzo dokładnie w obrębie każdego znaku. W niektórych maszynach zainstalowano pneumatyczny docisk dolny. Oprócz tych maszyn elektropneumatycznych dostarczamy również wersje ręczne i elektryczne bez docisku, do znakowania mniejszych części.

Maszyny do znakowania obwodowego wykorzystują te same akcesoria, co maszyny udarowe: typy uchwytów, głowice numerujące i pomocnicze wsporniki prowadzące do obracania części cylindrycznych we właściwej pozycji bezpośrednio pod głowicą znakującą. Wszystkie maszyny są solidne i przeznaczone bezpośrednio do produkcji.


Nasze realizacje


Potrzebujesz pomocy?