Top
Automator Group praca

Szukasz ciekawej pracy?

Chcesz brać realny udział w rozwoju na polskim rynku spółki zależnej międzynarodowego, renomowanego producenta znakowarek i urządzeń do trwałego znakowania przemysłowego?

Potrzebujesz wyzwań, lubisz techniczne zagadnienia i technologiczne nowinki?

Dołącz do nas. Sprawdź aktualne oferty pracy i złóż swoją aplikację.

Doradca Techniczny

W związku z rozwojem działalności na rynku polskim poszukujemy kandydatek / kandydatów do pracy na stanowisku: Doradca Techniczny.

Twój zakres obowiązków

  • Fachowe doradztwo techniczne w zakresie produktów z oferty Automator
  • Prezentacja, instalacja, szkolenie z urządzeń do znakowania (lasery, urządzenia mikropunktowe, stołowe prasy ręczne i pneumatyczne itp)
  • Bieżące wsparcie i pomoc klientom w rozwiązywaniu zagadnień technicznych poprzez doradztwo i demonstrację rozwiązań
  • Spotkania z klientami, podróże służbowe
  • Wsparcie w realizacji celów sprzedażowych
  • Wszystkie powyższe punkty po szkoleniu techniczno-produktowym w oddziale w Czechach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowane kierunki: automatyka, elektrotechnika, elektronika, mechanika
  • Mile widziane doświadczenie oraz znajomość branży produktów technicznych, zmysł techniczny
  • Język angielski, również prosty techniczny, umożliwiający swobodną konwersację – warunek konieczny
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Dokładność, rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność
  • Umiejętności planowania oraz otwartość umysłu
  • Pozytywne nastawienie do ludzi, poczucie humoru

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie składające się z części stałej + premii
  • Zatrudnienie na etat lub b2b
  • Natychmiastowe rozpoczęcie pracy
  • Telefon komórkowy, laptop
  • Szkolenia (Czechy / Włochy / Polska)
  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie w przyjaznym zespole

Jeżeli nie spełniasz wymogów formalnych a chcesz z nami pracować, jesteś otwarty i chętny do nauki – skontaktuj się z nami. Nauczymy Cię wszystkiego co sami umiemy, wyślemy na szkolenie, wesprzemy i pomożemy.

Jak aplikować?

Prześlij CV oraz list motywacyjny, podając w tytule: „praca automator” na adres info.pl@automator.com

Inżynier Sprzedaży

W związku z rozwojem działalności na rynku polskim poszukujemy kandydatek / kandydatów do pracy na stanowisku: Inżynier Sprzedaży.

Osoba zatrudniona będzie obsługiwać następujące rejony: województwo śląskie, województwo małopolskie, województwo dolnośląskie.

Twój zakres obowiązków:

  • aktywna i profesjonalna obsługa Klientów
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych
  • doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań/wyposażenia
  • negocjowanie i zawieranie umów z klientami
  • udział we wdrażaniu projektów u klienta
  • uczestnictwo w targach, konferencjach, eventach
  • budowanie długofalowych, pozytywnych relacji z dotychczasowymi Klientami firmy oraz rozwijanie nowych kontaktów handlowych na wyznaczonym terenie
  • realizacja planów sprzedażowych
  • ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności technicznych związanych z przydzielonym zakresem produktów oraz ogólnej wiedzy branżowej obsługiwanych firm
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży B2B w branży przemysłowej, technicznej itp
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość technik sprzedaży
  • nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów
  • zaangażowanie, sumienność oraz wysoka motywacja do pracy
  • umiejętność planowania i organizacji pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych na terenie kraju
  • rozwinięte zdolności interpersonalne – otwartość i komunikatywność, wytrwałość w dążeniu do celu

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • atrakcyjny i motywujący system wynagradzania – podstawa plus przejrzysty system premiowy
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)
  • szkolenia w kraju i za granicą
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę u renomowanego producenta urządzeń do trwałego znakowania przemysłowego
  • dołączysz do zespołu, który intensywnie się rozwija
  • będziesz oferować klientom szerokie portfolio doskonałych produktów i rozwiązań
  • będziesz miał/a dużą swobodę działania

Poznaj najnowszą, niezawodną znakowarkę przenośną - mobilny laser COLIBRI

X