Top
Niezależna stacja do znakowania laserowego małych elementów | Automator

Laser na hali produkcyjnej

Chcesz oznakować większe ilości małych elementów? Możemy polecić jedno z naszych standardowych rozwiązań lub zaoferować specjalne, dedykowane stanowisko laserowe przygotowane zgodnie z Twoimi potrzebami.

Urządzenie, które zamówił jeden z naszych Klientów, miało pracować w zakurzonym obiekcie, w którym temperatura dochodzi latem do 40° C. Odbiorca oczekiwał także specjalnego narzędzia do załadunku, a także komponentów zapewniających bezpieczeństwo operatora. Cała maszyna musiała być zgodna z obowiązującymi normami i prawem w UE / CZ. Zaproponowaliśmy rozwiązanie, które w pełni uwzględniło wszystkie wymagania.


Niezależna stacja do znakowania laserowego małych elementów | Automator

100% ochrona źródła lasera

Obudowa utrzymuje źródło lasera w hermetycznie zamkniętej osłonie ochronnej. Żaden pył nie może dostać się do lasera. Jedyną dostępną przestrzenią jest strefa ładunkowa, która jest chroniona przez automatycznie otwierane drzwi z optyczną barierą bezpieczeństwa. Laser jest przechowywany w oddzielnej klimatyzowanej szafce ze stałą temperaturą.

Takie miejsce pracy jest w pełni zgodne ze wszystkimi przepisami i normami bezpieczeństwa. Zawiera elementy zabezpieczające, automatycznie zamykające się drzwi, a także oś Z, aby uzyskać prawidłową odległość ogniskowania.


Potrzebujesz czegoś innego?

Przygotujemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie

Poznaj najnowszą, niezawodną znakowarkę przenośną - mobilny laser COLIBRI

X