Top
Trwałe oznakowanie etykiet identyfikacyjncych | Automator

Różne technologie dla najlepszego efektu

Trwałe oznakowanie gotowych produktów jest jednym z najczęściej spotykanych wymagań w praktyce biznesowej. Porządkuje proces produkcyjny, pozwala na śledzenie konkretnych partii, wprowadza przejrzystość stanów magazynowych i utrzymanie porządku w magazynach. Obecnie na rynku istnieje wiele metod znakowania i etykietowania, jednak nie w każdej branży wymagania są takie same. W przypadku wielu producentów konieczne jest sięgnięcie po etykiety wykonane z metalu czy tworzyw sztucznych, które spełniać powinny m.in. kryterium trwałości, czytelności. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć Ci nie tylko odpowiednią technologię do wykonywania tego typu oznakowania, ale również urządzenia do precyzyjnego załadunku etykiet, które znacząco usprawniają cały proces.

Możemy zaproponować Ci kilka różnych metod znakowania etykiet wykonanych z różnych materiałów. Dobór zależy także od tego, jak często chcesz zmieniać znajdujące się na tych etykietach dane oraz jakiego rodzaju informacje mają się na nich znaleźć (np. liczba i skomplikowanie znaków i symboli). W zależności od Twoich potrzeb, możesz sięgnąć po systemy mikroudarowe, laserowe lub konwencjonalne tłoczenie maszynowe. W każdy przypadku gwarantujemy efekt zgodny z oczekiwaniami.


Trwałe oznakowanie etykiet identyfikacyjncych | Automator

Jak przebiega znakowanie etykiet?

Automatyczny podajnik etykiet z głowicą znakującą ADP5090 to profesjonalne rozwiązanie na najwyższym poziomie. Podajnik składa się z magazynu i ładowarki pneumatycznej. Do prostego znakowania za pomocą zwykłej mikroudarowej maszyny stołowej można dostarczyć precyzyjne gniazdo ładowania jako opcjonalne akcesorium. To narzędzie sprawia, że wszystkie operacje (ładowanie, mocowanie) są łatwe i bezpieczne.

Dość często etykiety muszą być powlekane lub zabezpieczane w inny sposób w ramach obróbki powierzchni. Na przykład, jeśli szczegółowa, delikatna grafika powinna pozostać perfekcyjna po cynkowaniu, zagwarantujemy to za pomocą znacznika VIBRO4. Cynk będzie przyklejał się do zaznaczonych linii i wokół nich co sprawi, że będą „wystawać” z powierzchni tworząc wrażenie, jakby były wytłoczone. Wyróżniona w ten sposób grafika będzie charakteryzowała się doskonałą czytelnością oraz bardzo estetycznym wyglądem.


Potrzebujesz czegoś innego?

Przygotujemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie

Poznaj najnowszą, niezawodną znakowarkę przenośną - mobilny laser COLIBRI

X