Top
Laser do znakowania Automator Marking Systems | Trwałe znakowanie

Znakowanie laserowe jest profesjonalne

Znakowanie laserowe jest bardzo elastycznym i profesjonalnym sposobem trwałego znakowania niemal każdego materiału. Ślad znakowania jest przetwarzany bezpośrednio na materiale i nie można go usunąć, dopóki oznaczona część nie zostanie w jakiś sposób fizycznie uszkodzona.

Decydując się na znakowanie laserowe, Twój produkt jest bardziej prestiżowy, zyskuje na wartości. Pokazujesz też, że wszystko jest ważne, że dbasz o każdy szczegół. Odróżniasz się od konkurencji, a także przestrzegasz prawa i zasad, bowiem dostarczasz wymagane informacje w sposób estetyczny, czytelny i doskonale wyglądający.

 


Urządzenia do znakowania laserowego | Automator Marking Systems

Najpierw wykonaj znakowanie próbne

Zanim zaproponujemy odpowiedni system laserowy, jesteśmy gotowi dostarczyć kilka oznakowanych próbek. Jeśli wyślesz nam kilka  detali lub elementów do oznakowania i wskażesz, jaki efekt chcesz osiągnąć, wykonamy odpowiednie próby i zaprezentujemy Ci ich wyniki. Na tej podstawie będziesz mógł rzetelnie i w oparciu o rzeczywisty wygląd docelowego oznakowania podjąć decyzję co do wyboru technologii do laserowania znakowania Twoich produktów.

Żeby mieć pewność, że w wyniku testów został osiągnięty oczekiwany efekt, konieczne jest dostarczenie więcej niż 2 sztuk. Otrzymasz próbki, które wyglądają dokładnie w taki sposób, jakiego się spodziewasz.

 


Parametry techniczne

Źródło wiązki laserowej

YVO4

Długość fali

@ 1.064 nm, @ 532 nm
(in green spectrum)

Częstotliwość

10 Hz up to 100 kHz

Moc wyjściowa

10W, 20W, 30W, 40W

Moc wejściowa

< 300W

Wymiary głowicy lasera

360x173x167mm

Waga lasera

< 11 kg

Chłodzenie

powietrzem

Zużycie energii

< 1.5 kW

IP certyfikat

IP45

Pole znakowania

60x60 mm, 110x110 mm, 155x155 mm, 320x32 mm

Średnica wiązki lasera

cca 60 µm (obiektyw standardowy)

Szerokość impulsu

6 - 80 ns

MTBF

120.000 godzin


Poznaj najnowszą, niezawodną znakowarkę przenośną - mobilny laser COLIBRI

X